Karrier

Áruátvevő, árukiadó, komissiózó (logisztika)

Cégünk, mint a a magyar sportruházati piac kiemelt szereplője, amely többek között olyan prémium márkák forgalmazója, mint a Columbia, Fundango, ONeill pályázatot hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Áruátvevő, árukiadó, komissiózó

Feladatok:
  • Rendelés összekészítés, polcfeltöltés, csomagolás.
  • Áruátvétel, árukiadás
Elvárások:
  • Gyors pontos munkavégzés nélkülözhetetlen
  • Megbízhatóság, precizitás, rugalmasság
  • Számítógépes ismeretek (felhasználói szint)
Előny:
  • Targoncavezetői engedély
Amit kínálunk:
  • Fiatalos, dinamikus csapat, modern, sportos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Bruttó kezdő bér: 244.000 Ft, a próbaidő után: 265.000 Ft
  • Éves bónusz
  • Éves ruhakeret (évi 120.000 Ft)
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény (50%%)
  • Vidéki munkavállalóknak 86%-os utazási költségtérítés Budapest közigazgatási határáig
  • Munkavállaló-barát szervezet
  • Egy műszakos munkarend
  • Bejelentett szerződéses munkaviszony az első naptól kezdve
  • Akár pár napon belül lehet kezdeni
Munkavégzés helye:
Budapest, 3. kerület
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát kérjük eljuttatnia balazs.szokolay@marosport.hu címre.